خطا
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

برگزاری هفته های هفدهم و هجدهم کورس پاییزه گنبد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هفته هفدهم و هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد.

 هفته هفدهم:

به گزارش جهان اسب از فدراسیون سوارکاری ایران، ۶۰راس اسب در هفته هفدهم اسبدوانی کورس پاییزه گنبد رقابت کردند. این مسابقات به مسافت یک هزار متر برگزار شد و در دور اول مخصوص اسب های ترکمن دو ساله نبرده، اسب اصلان خالخال اول شد و اسب های دیه گو و نارنیابور در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.

دور دوم مخصوص اسب های دوخون دوساله نبرده بود که در پایان اسب های لایک، پدرو و فوران اول تا سوم شدند و در دور سوم در گروه اسب های دوخون دوساله ۲ تا ۶ امتیاز نیز اسب دازلار اول شد و آلونیکس و ساوالون به تریتب دوم و سوم شدند.

اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله ۳۶ تا ۴۴ امتیاز در دور چهارم هفته هفدهم مسابقات اسبدوانی گنبد رقابت کردند و در پایان گلدلیدی، ایمپرشیال و ریوکین به ترتیب اول تا سوم شدند و در دور پنجم در گروه اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز نیز اسب های میس باتور، ویش ناز و جهان نما به مقام های برتر دست یافتند.

دور ششم مخصوص اسب های تروبرد داخلی سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۰ امتیاز بود که در آن اسب توماتو اول شد و اسب های هچ سنت و پیشگام دوم و سوم شدند و در دور هفتم در گروه اسب های ترکمن سه تا هفت ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز نیز اسب های یادگارقره تپه ، ایران طلا و آهوصحرا مقام های برتر را از آن خود کردند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۴۸۴ میلیون و ۷۵۰هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.

هفته هجدم:

این هفته از مسابقات در هفت دور مختلف به مسافت ۱۰۰۰متر برگزار شد و در دور اول مخصوص اسب های ترکمن سه تا پنج ساله ۳۶ تا ۴۶ امتیاز اسب های پرمان، آی تکه و عقاب صحرا۲ به ترتیب اول تا سوم شدند.

اسب های دوخون دوساله مبتدی برگزار کننده دور دوم این مسابقات بودند که در آن اسب اوکی لیدی اول شد و اسب های نازلی قرق و خان یلمه نیز به ترتیب دوم وسوم شدند و در دور سوم هم که در آن اسب های دوخون دوساله ۸ تا ۱۲ امتیاز حضور داشتند، اسب های شاهان، کلین هورس و شکوه مقام های برتر را از آن خود کردند.

اسب هچ دیو برنده دور چهارم در گروه اسب های تروبرد داخلی چهار تا پنج ساله هندیکاپ شد و اسب های دوبی پاشا و بای بای لیدی دوم و سوم شدند و در دور پنجم هم که مخصوص اسب های دوخون سه تا پنج ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز بود، اسب های ریبل ناز، ارسلان و اورکاسیا عناوین برتر را کسب کردند.

دور ششم هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد به اسب های تروبرد داخلی سه تا پنج ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز اختصاص داشت که در پایان اسب چرچیل اول شدو اسب های الیسا و سلنا طلایی نیز دوم و سوم شدند و در دور هفتم نیز در گروه اسب های دوخون سه تا چهارساله ۸ تا ۱۴ امتیاز اسب های سحرخاتون ، آیرون لیدی و پامینا اول تا سوم شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۵۴۷ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به صاحبان اسب های برنده به عنوان جایزه اهدا شد.

بازدید 6485 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 دی 1394 ساعت 03:53

تماس با ما :

  • تلفن ها:                                      
  • 021-44549886
  • 0912-5403140                             
  • ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس :

  • تهران - ضلع شرقی استادیوم آزادی - شهرک آزادی - بلوار امام خمینی - نبش خیابان تیر دوم

همراه ما باشید:

 

  تلگرام جهان اسب