معرفی کتاب - سایت جهان اسب - سایت جهان اسب http://irhorseworld.org Tue, 21 Nov 2017 00:55:10 +0000 fa-ir یک کتاب مفید برای سوارکاران جوان: دانستنیهایی درباره اسبها http://irhorseworld.org/icons/book/item/98-horses-book.html http://irhorseworld.org/icons/book/item/98-horses-book.html یک کتاب مفید برای سوارکاران جوان: دانستنیهایی درباره اسبها

نوشته: جکی باد  ترجمه: سپیده ایزی

انتشارات آستان قدس رضوی 31 صفحه مصور رنگی

 

کتاب دانستنی هایی درباره اسبها یکی از کتابهای آموزشی بسیار خو برای آشنا کردن کودکانتان با اسبها، فضای اصطبل و محیط سوارکاری است که در 31 صفحه تمام رنگی با تصاویر بسیار جذاب و گویا، اطلاعاتی درباره به دنیا آمدن کره اسب، اطلاعات عمومی اسبها، انواع اسبهای جهان، طرز رفتار درست با اسبها، فضای اصطبل، کارهای روزانه و مراقبت از اسب، زین، دهنه و لوازم اسب، آموزش سوارکاری و ... در اختیار کودک یا نوجوان علاقمند شما قرار می دهد. این کتاب حتی می تواند برای بزرگسالانی که تازه می خواهند وارد دنیای اسبها و سوارکار بشوند منبع اطلاعات اولیه خوبی باشد.

جهان اسب

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) کتب و مجلات سوارکاری Mon, 06 Jan 2014 00:07:42 +0000
کتاب آموزش سوارکاری http://irhorseworld.org/icons/book/item/188-riding-book.html http://irhorseworld.org/icons/book/item/188-riding-book.html کتاب آموزش سوارکاری

ماری گوردون واتسون

ترجمه: دکتر حسین اسماعیل نعلبند، دکتر جواد توکلیان

96 صفحه   انتشارات کهکشان، فرهنگ سازان

 

کتاب آموزش سوارکاری از جمله کتاب های خوب برای افرادی ست که می خواهند سوارکاری را شروع کنند. این کتاب با تصاویری با کیفیت مراحل شناخت اسب، آماده شدن برای سوارکاری، انواع حرکت اسب، لوازم سوارکاری، لباس سوارکاری، مدرسه سوارکاری، مربی سوارکاری و آمادگی جسمانی را توضیح می دهد.

همچنین در این کتاب می توانید با رفتارشناسی اسب، آماده کردن اسب برای سواری، و شروع سوارکاری، لنژ کردن اسب، سواری دسته جمعی و موضوعات آموزشی دیگر اطلاعات کسب کنید. آموزش مراقبت از اسب، سواری در طبیعت، پرش با اسب و کهگیری نیز از دیگر موضوعات کتاب است.

جهان اسب

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) کتب و مجلات سوارکاری Fri, 19 Apr 2013 05:33:15 +0000
کتاب هنر آموزش سوارکاری و تعلیم اسب http://irhorseworld.org/icons/book/item/194-کتاب-هنر-آموزش-سوارکاری-و-تعلیم-اسب.html http://irhorseworld.org/icons/book/item/194-کتاب-هنر-آموزش-سوارکاری-و-تعلیم-اسب.html کتاب هنر آموزش سوارکاری و تعلیم اسب

 

 

 

(درس هایی از اندوخته های یک عمر تجربه با اسب ها)

نویسنده: هانس فون بلیکسن فنیکه

مترجمان: دکتر جهانگیر ارفع، دکتر هما خاتمی

تعداد صفحات: 268 صفحه سال 1390

 

کتاب "هنر آموزش سوارکاری و تعلیم اسب" از مجموعه کتاب های بزرگان هنر سوارکاری و تعلیم اسب است و در آن به آموزش گام به گام سوارکاری و آموزش دادن اسب پرداخته شده است.

در این کتاب نقاشی هایی برای فهم بهتر مطالب اضافه شده است. کتاب آموزش سوارکاری و تعلیم اسب مجموعه مطالب طبقه بندی شده ای دربر دارد و برای کسانی که می خواهند مفاهیم پایه کار با اسب و درساژ را یاد بگیرند مناسب است.

در این کتاب می خوانید:

مبانی تعلیم به اسب و سوارکار، بیومکانیک، ارتباط با اسب، وضعیت سوارکار، انواع نشست، تجهیزات سوارکاری، استفاده از مانژ، کار با لنژ، انواع حرکت با اسب، کار با دست جلو، کار با کاوالتی، چرخش روی پاها، نیم گذر، شانه به داخل، نحوه انتقال از حرکتی به حرکت دیگر، پاساژ، پیافه، و دهها موضوع دیگر در زمینه آموزش سوارکاری و تعلیم انواع حرکت به اسب.

ناشر: جهانگیر ارفع کبودوند

جهان اسب

 

 

 

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) کتب و مجلات سوارکاری Fri, 05 Apr 2013 01:20:48 +0000
کتاب اسب ها http://irhorseworld.org/icons/book/item/208-horse-book.html http://irhorseworld.org/icons/book/item/208-horse-book.html کتاب اسب ها

آشنایی با اسب و آموزش کامل رفتار با اسب و مراقبت از او.

نویسنده: جنی میلینگتون (Jenny Millington)

مترجم: علیرضا منجمی    40 صفحه مصور نشر سلیس

در این کتاب بسیار مفید، آشنایی با انواع اسب ها، قسمت های مختلف بدن اسب، نحوه تربیت اسب ها، لوازم اسب سواری، آموزش سوارکاری، روش انتخاب اسب، نحوه مراقبت از اسب، مسابقات سوارکاری، اسب سواری وسترن، مشهورترین اسب های دنیا، اسامی اسب های مختلف در فارسی و واژه نامه را خواهید خواند.

عکس

کتاب "اسب ها" کتاب گلاسه و مصور است که مفاهیم اولیه آغاز سوارکاری یا اسبداری را با جزئیات و به شکلی ساده توضیح داده و برای کودکان و نوجوانانی که به اسب و سوارکاری علاقمندند و همچنین برای سوارکاران مبتدی که می خواهند آشنایی پایه با اسب و سوارکاری پیدا کنند بسیار مفید است.

فروشگاه: تهران، خ انقلاب، نرسیده به فلسطین، کتابفروشی بعثت، ش 1120 – 66405589

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) کتب و مجلات سوارکاری Wed, 20 Feb 2013 16:19:29 +0000
کتاب رفتارشناسی اسب http://irhorseworld.org/icons/book/item/219-book-in-horse-behaviour.html http://irhorseworld.org/icons/book/item/219-book-in-horse-behaviour.html کتاب رفتارشناسی اسب

 

 

 

مولف: دکتر سید محسن احمدی نژاد

انتشارات موسسه آموزش عالی  علمی- کاربردی جهاد کشاورزی 1388

کتاب رفتارشناسی اسب مجموعه ای کامل از اطلاعات متنوع و مفید درمورد انواع رفتارهای اسب در اختیار دوستداران اسب و سوارکاری قرار می دهد.

 

با مطالعه این کتاب می توانید در مورد کالبدشناسی و آناتومی اندام های حسی اسب، ویژگیهای رفتاری اسب، رفتارها و اصوات و حرکات مختلف اسب و معانی آنها، کنترل عادات رفتاری نامناسب در اسب، رفتارشناسی کره، رفتارشناسی آمیزش اسب، روانشناسی اسب و سوارکار، ویژگی های یک سوارکار خوب، نحوه یادگیری اسب و آموزش به او، و ویژگی های رفتاری نژادهای مختلف اسب اطلاعات جامعی به دست بیاورید.

جهان اسب

 

 

 

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) کتب و مجلات سوارکاری Fri, 01 Feb 2013 01:19:00 +0000
کتاب ترکیب و ساختار بدن اسب http://irhorseworld.org/icons/book/item/308-book-anatomy-of-horse.html http://irhorseworld.org/icons/book/item/308-book-anatomy-of-horse.html کتاب ترکیب و ساختار بدن اسب

مولف: مهندس سهیل یوسف نیا

زمان چاپ: شهریور 1390

 

اين كتاب در قطع پالتويي و به تعداد 3000 جلد در شهريور سال  1390 توسط انتشارات شادرنگ چاپ و در اولين نمايشگاه صنعت اسب در اختيار علاقه مندان قرار گرفت.

محتوای کتاب:

فصل یک: ارزيابي شرايط عمومي اسب

فصل دو: اسب اصيل خوزستان (عرب)

فصل سه: تعيين نمره وضعيت بدني اسب (B.C.S)

تعداد صفحات: 80 صفحه

اين كتاب در فروشگاههاي لوازم سواركاري عرضه می شود.

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) کتب و مجلات سوارکاری Mon, 21 Nov 2011 18:16:16 +0000