برترین برندهای لوازم سوارکاری - سایت جهان اسب - سایت جهان اسب http://irhorseworld.org Fri, 24 Nov 2017 02:17:04 +0000 fa-ir سان رایدر Sonnereiter http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/460-sonnenreiter-equestrian.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/460-sonnenreiter-equestrian.html سان رایدر Sonnereiter

البسه سوارکاری آلمانی سان رایدر (Sonnenreiter) از نظر برش های کاملا متناسب و اندازه های دقیق معروف است که در عین کارایی، زیبایی و پرستیژ سوارکار را به حداکثر می رساند.

در سال های اخیر، سان رایدر با تولید لباس های سوارکاری بسیار ویژه، به عنوان برند مورد علاقه همه مشتاقان سوارکاری جای بیشتری در این حوزه برای خود باز کرده است.

لباس و لوازم سوارکاری

آشنایی با تاریخچه شرکت سان رایدر (Sonnereiter)

نقطه آغاز Sonnereiter در سال 1997 بود، زمانی که مارلیز گریکز اشتیاقش به سوارکاری را کشف کرد. او متوجه شد که لباسهای سوارکاری اصلا مطابق مد روز نیستند. بُرشهای بیقواره و رنگهای تیره ویژگی اکثر لباسهای اسب سواری بود – وضعیتی که مارلیز گریکز تصمیم گرفت تغییرش دهد. در پی همین ماجرا بود که او در سال 2000 اولین مجموعه محصولات سان رایدر را طراحی کرد – لباسهایی با برش اندازه و متناسب و مطابق مد روز، با کارآمدی بالا. این مجموعه اولیه لباسهای سوارکاری در بین سوارکاران محبوبیت زیادی پیدا کرد و درخواستهای زیادی برای شرکت در پی داشت.

لوازم سوارکاری

مارلیز گریکز با اطمینان از کیفیت کارش و به خاطر عشقی که به این کار داشت، تمام انرژی اش را برای این طرح گذاشت. مد جدید سری اول فقط به طور مستقیم در نمایشگاه های تجاری و رقابتهای اسبهای ایسلند به فروش می رسید. مد روز شدن ناگهانی لباسهای سوارکاران ایسلندی از چشمها دور نماند، و تقاضا برای آنها روز به روز افزایش پیدا کرد. در سالهای اخیر، شرکت Sonnenreiter در خدمت همه علاقمندان به سوارکاری قرار دارد – به عنوان برندی خاص در تولید لباس سوارکاری.

لوازم و لباس سوارکاری

شرکت Sonnenreiter با 15 نفر کارمندش، برای بیش از 400 خرده فروش لوازم سوارکاری در 13 کشور جهان کالا تامین می کند.

Sonnenreiter تنها شرکتی است که توانست ویوِن شوکموهل، دختر پاول شوکموهل، سوارکار پیشکسوت، را به عنوان مدل در اختیار داشته باشد، که به تمام مجموعه های آن حسی از جوانی و تناسب می دهد.

موفقیت شرکت Sonnenreiter حاکی از تاثیری است که مدلهای مارلیز گریکس بر دنیای سوارکاری گذاشت. در سالهای اخیر، لباسهای سوارکاری طراحی و مد خاص خودش را پیدا کرده است – نشانی از پیروزی که از رینه شروع شد، و همچنان ادامه دارد.

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Wed, 28 May 2014 09:50:23 +0000
یووِکس Uvex http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/464-uvex-sports.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/464-uvex-sports.html یووِکس Uvex

شرکت UVEX تولیداتی متنوع در زمینه لوازم سوارکاری عرضه می کند که علاقمندان به تمامی رشته های سوارکاری امکان استفاده از آنها را دارند. تیم خدمات رقابتی یووکس تجهیزات لازم سوارکاری را در اختیار تمامی سوارکاران در سرتاسر جهان قرار می دهد.

 

یووکس از طریق همکاری با تیم های سوارکاری در بسیاری از رقابتها و رشته های مختلف سوارکاری، حمایت و حفاظت همیشگی ورزشکارانمان را تضمین می کند. سالها تجربه و دانش حاصل از ورزش حرفه ای، کلید تولید محصولات درجه یک است. همکاری نزدیک با ورزشکاران درجه یک این شرکت، تضمین می کند که محصولات نیازهای واقعی آنها را تامین کند. تجربه ورزشکاران UVEX باعث هرچه بهتر شدن هرکدام از محصولات شرکت UVEX می شود.

 

کلاهِ سوارکاری یووِکس (UVEX)

کلاه سوارکاری یووکس

فناوری کلاه سوارکاری UVEX

لایه بیرونی کلاه سوارکاری UVEX و به ویژه لایه EPS درونی آن مثل یک لایه تاشو در هنگام ضربه عمل می کند. این قسمت نیروی وارد شده در اثر ضربه را جذب می کند و حداکثر محافظت از سر را در بر دارد.

کلاه های سوارکاری UVEX براساس شرایط ایمنی بالا و کاملا استاندارد ساخته می شوند: EN 1384

فناوری پوسته سخت

کلاه های سوارکاری یووکس از یک لایه محافظ سخت بیرونی روی لایه EPS داخلی کلاه برخوردارند؛ سطح بیرونی ضد صدمه که ضربات را جذب می کند، و لایه عایق درونی که نهایت محافظت را تامین می کند.

فناوری قالب گیری تزریقی

سبک و محکم

در این فناوری، فوم EPS به داخل یک پوسته پلی کربنات مقاوم تزریق می شود و ساختی سبک و بسیار مستحکم پدید می آورد.

کلاه سوارکاری یووکس

فناوری IAS 3D

چرخش و جابجایی

سر هر کسی شکل و ویژگی های منحصربفرد خودش را دارد. برای اینکه کلاه ایمنی کاملا متناسب با سر باشد، باید هم در پهنا و هم در ارتفاع قابل تنظیم باشد. کلاه های سوارکاری یووکس قابل تنظیم بوده و با دقت میلی متری، برای سر اندازه می شود.

تهویه؛ خنک ماندن سر

در کنار اندازه مناسب، تهویه خوب هوای زیر کلاه هم برای عملکرد یک کلاه سوارکاری اهمیت دارد. وضعیت تهویه هوا در کلاه های یووکس طوری تنظیم شده که با شکل ایرودینامیک آن هماهنگ است. یووکس راحتی کلاه های خود را تضمین می کند.

 

عینک های ورزشی یووکس

عینک سوارکاری یووکس

شرکت یووکس ضد ضربه بودن عینک هایش را تضمین کرده است. علاوه بر ورزشکاران، افراد دیگر در فعالیت های تفریحی نیز می توانند از این عینک ها استفاده کنند.

هر نوع ورزش فضای باز، بدون داشتن دید روشن می تواند خطرات غیرقابل پیش بینی را در پی داشته باشد. تمامی عینکهای سوارکاری Uvex دارای یک لایه ضد اشعه ایکس ویژه هستند که مانع رسیدن %100 پرتوهای مضر به چشم می شود.

حفاظت %100 دربرابر پرتوهای UVA، UVB، و UVC

یک لایه ضدخش در ماده سازنده لنز عینکهای Uvex به کار رفته است که از چشم در برابر اشعه های آسیب رسان و نور آبی، 100% محافظت می کند. محافظت در برابر پرتو فرابنفش (UV) در فریم این عینکها نیز تعبیه شده است.

محافظ UV

uv-ex = ultraviolet excluded

کلمه Uvex از دو بخش UV به معنی فرابنفش (Ultra Violet) و EX برگرفته از Exclude (حذف کردن) تشکیل شده است، که به معنی حذف اشعه فرابنفش خورشید است. جاذب فرابنفش مستقیما در ماده اولیه ساخت این عینک ها تعبیه شده و فیلترهای بکاررفته در آنها، صد درصد اشعه فرابنفش را تا 400 نانومتر می گیرد. همه لنزهای یووکس محافظ 100% UVA, UVB, UVC هستند.

روکش ضد بخار

با عمری دو برابر حد استاندارد: 60 ثانیه محافظت در مقابل بخار زدگی، به جای 30 ثانیه. این لایه ایمنی چشم شما را افزایش می دهد و در بدترین شرایط، دیدی شفاف برایتان تامین می کند.

بهبود دید

محافظت در برابر انعکاس ها و دیگر تحریکات مضر چشمی

لنزهای پلی کربنات پولاویژن به خوبی از چشم ها در برابر خستگی محافظت می کند. این لنزها از طریق پخش کردن انعکاسات، از رسیدن نورهای زننده و اشعه های منعکس شده به شم جلوگیری می کند و باعث راحتی هرچه بیشتر چشم ها می گردد.

بهترین لنز را از میزان محافظت S0 تا S4 برای هریک از شرایط گوناگون انتخاب کنید. برای دستیابی به حداکثر دید، در هر شرایط آب و هوایی، در هر ورزشی و برای هر شخصی، لنزی مناسب وجود دارد.

 

کوله پشتی سوارکاری Uvex

کوله پشتی سوارکاری یووکس

این کوله پشتی با بندها و جیبهایی که در بهترین جا تعبیه شده اند، مخصوصا برای نگهداری لوازم سوارکاری طراحی شده است که آن را به یک همراه عالی برای اسب سواری تبدیل می کند. کوله پشتی سوارکاری Uvex مجهز به نگهدارنده کلاه قابل جدا شدن از کوله، بندهای پددار برای اذیت نشدن شانه ها، جیبهای زیپ دار و روکش ضدآب برای مواقع بارانی است.

 

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Wed, 28 May 2014 02:58:46 +0000
دیماچی DIMACCI http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/463-dimacci-equestrian.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/463-dimacci-equestrian.html دیماچی DIMACCI

دیماچی شرکت آلمانی تولیدکننده زیورآلات و لوازم تزئینی برای سوارکاران و اسب دوستان است که هنر را با عشق به اسب و سوارکاری درهم آمیخته است. زیورآلات دیماچی، جواهراتی واقعی با طراحی منحصربفرد و زیبا متناسب با سوارکاران و علاقمندان به اسب است.

 

دیماچی بهترین کیفیت را در کنار طرح های متنوع و مدرن ارائه می دهد: هر قطعه زیورآلات دیماچی از ظریف ترین انواع چرم و فلزات گرانبهای تولید شده در یکی از کارخانه های آلمان تهیه شده است.

زیورآلات سوارکاری دیماچی

خالق جواهرات دیماچی، خانم آینس دیکمن است که از سال های جوانی به مطالعه رشته طراحی گرافیک پرداخت و در همان حال مشغول به یادگیری سوارکاری شد. چیزی نگذشت که آینس به خلق نقاشی هایی شگفت انگیز از اسب پرداخت که حسی از آزادی، زیبایی، ماجراجویی و عشق به زندگی را منعکس می کرد. او بعد از پایان تحصیلات یک موسسه تبلیغاتی تاسیس کرد که در زمینه افزایش نرخ فروش و تولید لوازم زینتی ویژه برای شرکت های بزرگی مثل هوگو بوس، گاردیور، اسکادا و گری وبر فعالیت می کرد. اما عشق او به اسب و سوارکاری از بین نرفت، و در نهایت تصمیم گرفت لوازم زینتی را با برند خودش تولید کند. او جواهراتی تولید کرد که در عین زیبایی، قیمت مناسبی هم داشتند.

زیورآلات سوارکاری دیماچی

هر یک از مدل های زیورآلات دیماچی سبک زندگی و نمادهای دنیای سوارکاری را به تصویر می کشد، از آبخوری های خاص گرفته تا نیمرخ های زیبای سر اسب، یا لوگوی دیماچی. محصولات دیماچی دارای رنگ های درخشان و همچنین رنگهای کلاسیک سیاه و سفید تولید می شود.

زیورآلات دیماچی با ترکیب ظاهرعالی، عملکرد خوب و قیمت مناسب، خیلی سریع آلمان را تسخیر کرد و به زودی صادرات به کشورهای دیگر جهان رسید.

زیورآلات سوارکاری دیماچی

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Wed, 28 May 2014 02:36:15 +0000
کیفر Kieffer http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/461-kieffer-equestrian.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/461-kieffer-equestrian.html کیفر Kieffer

محصولات و لوازم سوارکاری متنوع مارک کیفر آلمان، از زین های انگلیسی پرش با اسب گرفته تا زین های معمولی، زین انگلیسی درساژ و لوازم زین، دهنه، کله گی و لباس سوارکاری را شامل می شود. محصولات کیفِر از طریق یک شبکه فروش جهانی در بیشتر کشورهای دنیا با همکاری بیش از 1500 توزیع کننده ماهر به فروش می رسد.

 

تایخچه شرکت کیفر: 165 سال صنعتگری

شرکت kieffer در سال 1848 در شهر مونیخ آلمان تاسیس شد و خیلی زود به یکی از پیشتازان تولید درشکه و زین و یراق اسب تبدیل شد. شرکت Kieffer اکنون بعد از کسب تجربیات مختلف طی سالها، به عنوان تولیدکننده برتر آلمانی زین اسب به شهرت بین المللی دست یافته است.

زین کیفِر

تجربه و مهارتی که طی این 165 سال به دست آمده در هر جنبه از محصولات مبتکرانه kieffer نمود پیدا می کند. در مجموعه محصولات این شرکت، از زینهای انگلیسی درساژ، پرش و زین عادی گرفته تا لوازم فرعی زین، دهنه و افسار، پوشاک سوارکاری و انواع محصولات گوناگون دیگر دیده می شود. محصولات kieffer از طریق یک شبکه جهانی فعال با همکاری بیش از 1500 توزیع کننده مجرب، در سراسر جهان به فروش می رسد.

از زمان جنگ جهانی دوم، ساختمان شرکت kieffer در مونیخ، مرکزی برای تولید زینهای باکیفیت در آلمان جنوبی شد. تمامی فعالیتهای این مرکز، که با کنترل کیفی چرم آغاز شده و مراحل برش و فراوری ماده تا مونتاژ ماهرانه تک تک اجزای زین را در بر می گیرد، به دقت توسط اشخاص ماهر و به صورت دستی انجام می شود.

لوازم سوارکاری کیفِر آلمان

کارخانه مونیخ

در راه تبدیل شدن به یک محصول باکیفیت

زین Kieffer، در راه تبدیل شدن به یک محصول باکیفیت، مراحل مختلفی را در روند تولید پشت سر می گذارد:

بررسی دقیق محصولات چرمی وارده

بخش مربوط به کالاهای ورودی، پایه و اساس تولید یک محصول باکیفیت است. در این بخش به کیفیت چرمهای وارده رسیدگی می شود و بیشترین تمرکز روی عدم وجود نواقصی مثل زدگی یا ترک در چرم است.

برش و سوراخ کردن تک به تک چرمها

بعد از بررسی چرم در هنگام ورود به کارخانه، چرمها بر حسب مورد استفاده شان برش می خورند یا سوراخ می شوند.

کار بیشتر روی برشهای چرم

هر تکه چرم براساس هدفی که برای آن در نظر گرفته شده طی فرایندهای متنوعی آماده سازی می شود تا بعد از طی فرایندی دستی، در کنار هم قرار گرفته و چرخ شود.

روندهای کاملا دستی

دوختن دقیق تکه های مختلف چرم، مثل قالبها و روکش زین، به مهارت زیاد و آشنایی کامل با کار با چرخ خیاطی نیاز دارد.

لایی کردن بهینه

در مرحله بعدی ساخت زین، قالبهای زین با پشم مصنوعی لایی می شوند. در این مرحله، تمرکز اصلی روی لایی کردن هرچه متوازن تر است. انجام بهینه این کار به چند دهه تجربه و مهارت نیاز دارد.

از تکه های مجزا تا محصول کامل

بعد از اینکه درخت زین با چرم پوشانده شد و بیشتر تکه های زین مونتاژ شدند، قطعات %100 ضدزنگ به آن وصل می شوند و زین کامل می شود.

بررسی های نهایی

تمامی زینها قبل از ارسال مورد بازرسی نهایی قرار می گیرند تا کنترل کیفی، کیفیت 100% آنها را تایید کند. زینهای آماده، در یک پوشش محافظ نرم مخملی، ساختمان شرکت در مونیخ را ترک می کنند.

کیفر علاوه بر زین، انواع محصولات و لوازم چرمی سوارکاری تولید می کند.

لوازم سوارکاری کیفر آلمان

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Wed, 28 May 2014 02:16:02 +0000
فیف Pfiff http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/458-pfiff-equestrian.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/458-pfiff-equestrian.html فیف Pfiff

فیف یک برند آلمانی لوازم سوارکاری از سال 1975 تا کنون است. فیف تولیدکننده تمامی تجهیزات اسب و سوارکاری، شامل محصولات بهداشت و مراقبت از اسب، جل اسب، لوازم سوارکاری، مد و زیبایی، لوازم اصطبل، مکمل غذایی و ... می باشد.

چیزی که لوازم سوارکاری فیف را از دیگر شرکت های تولید لوازم و تجهیزات سوارکاری متمایز می کند، عرضه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب است.

زین و لوازم سوارکاری

تاریخچه شرکت فیف (Pfiff)

1975    تاسیس یک فروشگاه عرضه خرده لوازم سوارکاری در Meschede-Freienohl توسط گیزلا و ویلفرید فیتزنر

1981    تاسیس نمایندگی عرضه عمده لوازم باشگاهی. اولین کاتالوگ تصویری

1990    اولین کاتالوگ تصویری عمده فروشی

2002    توسعه پرسنل: 89 کارمند

         صادرات به بیش از 75 کشور در سراسر جهان

         تولید منسوجات و کالاهای فلزی سوارکاری در Meschede

         مرکز آموزش نماینده ها در زمینه بازاریابی عمده فروشی و خارجی، تجارت خرده فروشی، سرّاجها و طراحان رسانه ای

         طراحی بافت و منسوجات با استفاده از ماشینهای گلدوزی و فناوری نقشه کشی

         واردات مستقیم از کشورهای سراسر دنیا

         تولید لوازم سوارکاری

         خدمات شستشو و تعمیر هر نوع پوشش اسب

         تولید و بازاریابی مجموعه ثبت شده Shettibär

         نمایندگی در دیگر کشورهای اروپایی

         کارمندان بسیار اهل رقابت و باانگیزه، با علاقه زیاد و مهارت کافی در زمینه اسب سواری

         دانش و مهارت خانواده فیتزنر که نتیجه سالها تجربه در اسب سواری بوده است؛ باشگاه های پرش با اسب شخصی، آموزش سوارکاری و منطقه سواری آزاد

         گیزلا و کاتارینا فیتزنر، دارنده عناوین قهرمانی متعدد در رویدادهای سوارکاری در Sauerland، قهرمان و سوارکار در رده S درساژ؛ و ویلفرید فیتزنر، دارای سالها تجربه در زمینه پرش، درشکه رانی، و داوری
         مسابقات پرش با اسب

         فروش درشکه و باکس اسب

         درشکه رانی، اسب سواری ایسلندی، کالاهای سواری وسترن، برنامه راه اندازی Pfiff

         عرضه تمامی نیازهای اسب سواری

لباس و لوازم سوارکاری

2003    گسترش محصولات، ثبت مقالات در زمینه ورزشهای تیمی

           ایجاد نام تجاری Pfiff Sport

2004    ساختمان تجاری جدید با بخش روابط عمومی، دفتر ویژه شرکت، و فروشگاه Pfiff Sport

2005    در جشن 30اُمین سالگرد افتتاح Reitsport Pfitzner، خانواده Freienohler خط تجاری جدیدی را راه اندازی می کنند. در آغاز ماه جولای، فروشگاه جدید Pfiff راه اندازی می شود. در طبقه اول ساختمان
           جدید سه طبقه، لباس، منسوجات، کفش، تجهیزات مدرن و انواع کالاها و محصولات ورزشی به ورزشکاران عرضه می شود.

2008    2539 نوع کالا به 4200 مشتری در 57 کشور جهان عرضه می شود. لوگوی شرکت تغییر داده شده و لوگوی جدید در نمایشگاه تجاری پائیزه رونمایی می شود. یک رکاب خاکستری در زمینه مشکی – با
           تصویر سوارکار و اسب درون آن

لوازم و لباس سوارکاری

2009    معرفی مجموعه محصولات PFIFF CLIMA به بازار، که دمایی بهینه و متعادل را در هر نوع آب و هوا و دمایی تامین می کند. جل اسب CLIMA، اولین محصول سری کلایما، جایزه نوآوری Equitana
           را از آن خود می کند. سایت اینترنتی ما به چهار زبان راه اندازی می شود.

 

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Wed, 28 May 2014 02:10:33 +0000
کربل Kerbl http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/459-کربل-kerbl.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/459-کربل-kerbl.html کربل Kerbl

کربل یک شرکت خانوادگی آلمانی است که به همکاری و اطمینان بدون قید و شرط معروف است. آغاز کار کربل، مراقبت از حیوانات بود و به همین خاطر، این شرکت به دانش تخصصی در زمینه لوازم و نیازهای مزرعه داران، پرورش دهندگان و عاشقان حیوانات مجهز است.

کربل با تخصصی که درمورد حیوانات دارد، طیف وسیعی از محصولات با کیفیت و خارق العاده و خدمات شخصی ویژه را به خرده فروشان و مشتریان مستقیم خود عرضه می کند تا از تامین همه نیازهای مصرف کنندگان، از دامداری و اسب داری گرفته تا نگهداری حیوانات خانگی، مطمئن شود.

محصولات اسب و سوارکاری کربل

محصولات کربل مفید برای فعالان در زمینه اسب و سوارکاری این موارد را در بر دارد:

محصولات مراقبت از اسب

مکمل های خوراکی

محصولات بهداشتی اسب

محصولات مراقبت از سگ و حیوانات خانگی

کلاه ایمنی و لوازم محافظ

محصولات مد و زیبایی

محصولات اسب و سوارکاری کربل

 

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Tue, 27 May 2014 12:47:20 +0000
شوینکِل Schwenkel http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/454-شوینکِل-schwenkel.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/454-شوینکِل-schwenkel.html

شوینکِل – دستکش مخصوص قهرمانان

شرکت شوینکل یک شرکت آلمانی است که سالهاست در کنار محصولات خود، تحت برند شووِنکل اسپرینت، دستکش های مناسب ورزشی را برای تمامی ورزشکاران آماتور عرضه می کند.

 

دستکش های ورزشی شوینکل از بهترین مواد اولیه تهیه شده و دارای طراحی های مبتکرانه است. این شرکت از طریق همکاری دوستانه با ورزشکاران برتر، محصولاتی با بهترین کیفیت و مجموعه های بسیار متنوع را عرضه می کند که نیازهای ورزشکاران رشته های مختلف را کاملا تامین می کند.

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

 

 

 

 

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Sat, 24 May 2014 23:50:56 +0000
ایفول Effol http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/456-effol.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/456-effol.html ایفول Effol

 دوستی نیاز به مراقبت دارد. این شعار شرکت تولیدکننده محصولات بهداشت و مراقبت اسب ایفول است. اعتقاد ایفول بر این است که یک رابطه دوستانه مستلزم مسئولیت، اعتماد و درک متقابل است.

ایفول اساس رابطه انسان و اسب را مراقبت درست از اسب می داند و معتقد است اسب ها به عنوان دوست ما انسان ها باید در رفاه و سلامت کامل به سر ببرند. Effol روی دوستی با اسب تاکید زیادی دارد، چون مراقبت از اسب به هیچ وجه یک وظیفه دشوار نیست بلکه خدمتی دوستانه است که هر دوستدار اسبی از انجام آن لذت می برد.

محصولات بهداشتی و مراقبتی اسب و سوارکاری

سوارکاران موفق و پرورش دهندگان اسب در سرتاسر جهان – و درواقع همه کسانی که اسب را نه فقط یک حیوان کاری بلکه یک دوست واقعی می دانند که لایق مراقبت عاشقانه و حقیقی است – به برند پرسابقه Effol اعتماد دارند. مواد اولیه طبیعی و درجه یک مورد استفاده برای تولید محصولات Effol، استاندارد بالای کل محصولات آن را تضمین می کند.

محصولات مراقبت و بهداشت اسب

Effol بیش از صد سال است که خود را متعهد به افزایش سرزندگی، بهبود عملکرد و حفظ سلامت اسب می داند. محصولات Effol فقط در فروشگاه های سوارکاری معتبر عرضه می شود.

استفاده از طیف کامل محصولات Effol برای مراقبت از اسب، سلامت و شادابی او را تضمین می کند. تمامی محصولات بهداشتی و مراقبتی Effol از نظر پوستی مورد آزمایش قرار گرفته و مواد اولیه آن مطابق با قانون داروی اروپا فراوری می شود. این محصولات کاملا سازگار با پوست و موی بدن اسب است.

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Sat, 24 May 2014 09:13:20 +0000
یورواستار Eurostar http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/455-یورواستار-eurostar.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/455-یورواستار-eurostar.html یورواستار Eurostar

رنگ، سبک، و مواد ویژه از سال 1959

یوروستار شرکت معروف تولیدکننده لباس سوارکاری با قالب های عالی است که ظاهر بی نظیری به شما می دهد. تماس مستقیم با دنیای اسب و سوارکاری از همان آغاز اساس کار این شرکت در تولید و گسترش محصولات سوارکاری بوده است.

در زمینه تولید، شرکت یوروستار همچنان پیشتاز صنعت اسب و سوارکاری به شمار می رود. بهترین نمونه محصولات یوروستار شلوارهای سوارکاری است که این شرکت در تولید آنها از نظر مواد اولیه و نحوه تولید از هیچ چیز فروگذار نکرده است.

شلوار سوارکاری یورواستار

شلوار سوارکاری یوروستار منحصرا در اروپا تولید می شود.

نکته دیگری که اهمیت زیادی دارد این است که شرکت یوروستار زحمات بسیاری را به پژوهش، توسعه و آزمایش محصولات اختصاص می دهد تا بتواند محصولاتی با کیفیت واقعی یوروستار به دست شما برساند. این شرکت سالیان سال، تجربه سوارکاران برتر یا همان VIPهای یوروستار را در روند توسعه محصولاتش در نظر گرفته است. خواسته ها و ایده های این افراد نقش مهمی در موفقیت محصولات یوروستار دارد.

 

لباس سوارکاری یورواستار

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Sat, 24 May 2014 09:02:15 +0000
اسکادرون ESKADRON http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/230-eskadron-equestrian-equipment.html http://irhorseworld.org/general-information/برترین-برندهای-لوازم-سوارکاری/item/230-eskadron-equestrian-equipment.html

شرکت اسکادرون که با پیکیور (Pikeur) یکی ست یکی از تولید کنندگان مطرح لوازم فرعی سوارکاری در آلمان به شمار می رود. این شرکت بواسطه اطلاعاتی که از سوارکاران برتر، از جمله راجر بیربام به دست آورده، از جل اسب گرفته تا چکمه سوارکار، لباس سوارکاری و لوازم تیمار اسب را تولید می کند.

 

لوازم سوارکاری اسکادرون همواره دارای نوآوری و مطابق نیازها و فناوری روز بوده و جوابگوی سوارکارانی ست که به دنبال بالاترین استانداردها هستند.

 

چکمه های جلوباز اسکادرون از ضربه دیدن و آسیب ناگزیر پای اسب در هنگام پرش یا تمرین جلوگیری می کند، و چکمه های جلوباز محافظ تاندون اسب نمی گذارد اسب در صورت بروز ضربه یا پیچ خوردگی های احتمالی دچار پارگی تاندون شود.

 

چکمه های جلو نرم اسکادرون با طراحی ویژه به اسب این امکان را می دهد که بدون محدودیت بتواند از پایش استفاده کند. همچنین این شرکت ژل مخصوص برای جذب ضربات و جلوگیری از آسیب ها و کبودی و توزیع فشار روی پای اسب را تولید کرده است.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد لوازم فرعی سوارکاری اسکادرون می توانید به سایت زیر مراجعه کنید:

www.eskadron.org.uk

اختصاصی جهان اسب (دنیای اسب سابق)

 

 

 

 

 

]]>
irhorseworld@gmail.com (مدیر سایت) برندهای برتر لوازم سوارکاری Sat, 22 Dec 2012 22:47:04 +0000